regulamin

Regulamin zakupów.
Wszystkie przedmioty oferowane w sklepie niebieskiemigdaly.artdeco.pl są produkowane ręcznie (fabrycznie nowe).
Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążącą ceną dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
Na każdy sprzedany towar na życzenie klienta wystawiam fakturę VAT.
Zamówiony towar dostarczam za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w inny wcześniej uzgodniony sposób. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w kosztach wysyłki.
Wysyłka następuje w terminie do 5 dni od dnia zaksięgowania zapłaty na koncie pracowni.
W przypadku wykonywania przedmiotów "Na zamówienie" pracownia zastrzega sobie, że wykonane w ten sposób przedmioty będą jak najbardziej zbliżone do oryginału, jednak z uwagi na charakter rękodzieła mogą wystąpić drobne, minimalne różnice w kształcie, kolorze itp.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu l nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie niebieskiemigdaly.artdeco.pll Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia w regulaminie.
WAŻNE!!!
# Produkt uszkodzony w transporcie
1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń produktów podczas transportu muszą być zgłoszone najpóźniej w momencie odbioru przesyłki. Kupujący powinien sporządzić protoków odbioru z opisem uszkodzeń i podpisem pracownika firmy dostarczającej przesyłkę. Reklamacje z tytułu uszkodzeń w transporcie bez sporządzonego protokołu oraz bez podpisu pracownika firmy dostarczajacej przesyłkę na protokole, nie będą rozpatrywane.
2. Jeżeli Kupujący otrzymał podpisany protokół oraz firma uznała tę reklamację - Kupujący otrzyma od Galerii zwrot całej wpłaconej kwoty LUB WYSYŁAM NOWY PRODUKT W ZALEŻNOŚCI OD USTALEŃ KUPUJĄCY-SPRZEDAJACY.